Kayropraktik Tedavi Fiyatları

Kayropraktik Tedavi Fiyatları

Kayropraktik tedavi fiyatları, her hasta için net olmamakla birlikte hastadan hastaya ve merkezden merkeze değişkenlik göstermektedir.

Kayropraktik tedavisi; uzmanlar tarafından omurga, kas ve iskelet sisteminde ağrılara bağlı oluşan hareket eksikliğini gidermeye yönelik uygulanan bilimsel yöntemlerdir. Germe, yüksek basınç, düşük basınç, itme ve çekme gibi birçok farklı el hareketli tedavi sırasında kullanılabilmektedir.

Tedavi sırasında uygulanan tedavilerin temel amacı; eklem ve kemiklerin hareket kabiliyetini arttırmaktır. Bu hareketlerin en sık uygulandığı bölge ise omurgalardır. Ancak omurgaların yanı sıra kemik, kas ve iskelet bölümlerine de hastanın şikayetlerine göre uygulanabilmektedir.

Kayropraktik Tedavi Fiyatları: Kayropraktik Tedavi Fiyat

Kayropraktik fiyatı, her hasta hatta her tedavi merkezine göre farklılık gösterebilmektedir. Her hastanın şikayetleri ve bu şikayetler doğrultusunda alacağı tedavi süresi ve içeriği de farklı olmaktadır. Bu sebeple de uzmanlar, genellikle fiyatlandırma öncesinde hastanın şikayetlerini dinledikten sonra detaylı muayene akabinde net bir fiyatlandırma yapabilmektedir.

Tedavi fiyatları, seans üzerinden hesaplanır. Ortalama olarak haftada 2 ila 3 seans uygulanır ve genellikle her hastanın 6 ila 8 seans arasında tedavisi tamamlanmış olur.

Kayropraktik Tedavi Fiyatları: Kayropraktik Ankara Fiyatları

Son dönemlerde birçok ilde olduğu gibi Ankara’da da kayropraktik tedavi merkezlerinin sayısı artmaya başlamıştır. Özellikle sayısı artan merkezler aynı zamanda genel olarak il bazında tedavi fiyatlarının düşmesine de ortam hazırlamıştır.

Her ne kadar fiyatlar genel olarak çok uçuş seviyelerde olmasa da hastadan hastaya değişmektedir. Bunun için de Ankara’da tercih edeceğiniz tedavi merkezine giderek detaylı muayene olup fiyat bilgisini birebir almanız daha doğru olacaktır.

Kayropraktik Tedavi Fiyatları: Kayropraktik İstanbul Fiyatları

Kayropraktik tedavisinin en yaygın yapıldığı dolayısıyla da tedavi merkezi sayılarının çok fazla arttığı İstanbul’da kayropraktik tedavi fiyatları tedavi merkezlerinin çok olması sebebi ile olabildiğince düşük fiyatlardır. Kayropraktik Bursa fiyatları ile arasında çok fark bulunmamaktadır.

Tedavi merkezlerinin genel fiyat politikası düşük olsa da hastanın şikayetleri ve bu şikayetlere yönelik uygulanacak olan yöntemlere göre fiyatların artması ya da azalması söz konusu olabilir. Bu noktada merkezimize gelerek uzmanlarımıza muayene olup seans başına en uygun fiyat ücretlendirmesini öğrenebilir ve tedavi süreci hakkında da detaylı bilgi alabilirsiniz.

Turgut Kızılkan Logo
Turgut Kızılkan Logo