Referanslar

Sayfamızda yer alan tüm kullanıcı yorumları ve referans örnekleri müşterilerin onayı sonrasın da yayınlanmış ve kendilerinin bilgisi dahilinde sayfa oluşturulmuştur.

Hocalarımızdan çok memnunuz. Çok içten ve ilgililer. Anlatacak çok şey var. Kendimizi bir aile ortamında gibi hissediyorum. Teşekkür ederiz.
Şeyma Karabulut
Fark gördüm. Çok memnunum. Çok ilgililer. Çok teşekkür ediyorum. Çocuğumda iyileşme görüyorum.
Poyraz Dinç
Adnan beyden çok memnunum. Kurum çalışanlarından çok memnunum. Çok güler yüzlü çalışanları var. Her şey için teşekkürler.
Günnur Akhisarlı
Personelleri çok güler yüzlü. Çalışmalarını yararlı buluyorum. Fizik tedavisi bana çok iyi geldi. Faydasını görüyorum. Sadece mesafenin uzak olması benim için sorun. Teşekkürler iyiki varsınız.
Recep Çolak
Memnunuz. Çok ilgililer. Oğlum buraya çok mutlu geliyor. Kurumdan eve gitmek istemiyor. Fizik materyalleri çok iyi ve yeterli düzeyde. Fizyoterapistler çok ilgililer ve çok özenliler. Herşey için teşekkürler.
Ahmet Salih Er
Anlatılmaz yaşanır. İyi ki varsınız. Hocalarımızdan çok memnunuz. İkramlarından çok memnunuz. Çalışanlardan ve güler yüzlü olmalarından çok memnunum. Teşekkür ediyorum.
Erkan Kale
Çok memnunum. Gelirken 40 dk yol çekiyorum. Ama karşılığını bulabiliyorum. Buranın en güzel yanı fizyoterapistlerin bizim başaracağımıza inanmaları. Bana olan inançları beni motive ediyor. Kurum çalışanlarından çok memnunum. Çok güler yüzlüler. Teşekkür ederiz.
Kübra Yılmaz
Hocalarımızın yoğun emekleri için çok teşekkür ederim. Daha önce fizik tedavi gördüğüm kurumlar arasında en iyisi kesinlikle burası. Özellikle Turgut hocam işini çok severek yapıyor. Kurumda hastalara tüm personel çok ilgi gösteriyor.
Nilgün Serbest
Süper süper süper. Çok memnunum. Allah razı olsun. Düzgün bir fizik tedavi alıyor. Çocuğumun durumu iyiye gidiyor inşallah. Geldiğimden beri çok büyük bir fark görüyorum. Teşekkür ederim.


Yavuz Selim Ceyhan
Çok memnunum. Hocalarımızı çok seviyoruz. İlgi ve alakaları çok iyi çok güler yüzlü çalışanları var. Teşekkürler.

Mehmet Ekmekçi
Kurumdan memnunuz. Fizik tedavisinden memnunuz. Fizyoterapistlerden memnunuz. Her şey için teşekkürler.

Bülent Verdi
Çok memnunum. Burada çok mutluyum. Kendimi burada bulmaya başladım. Moral buluyorum. Üzerime güneş doğdu. Her şey için teşekkür ederim.
Aynur Çırak
Turgut Kızılkan Logo
Turgut Kızılkan Logo